ASELSANNET GT-23

Görsel 1
TD Hediye Puanı : 6.500
Fiyat:
6.500,00 TL + KDV
KDV Dahil:
7.800,00 TL
Aselsan GT 23 Bas Konuş El Telsizi

Bas konuş telsizler GSM, 3G, 4G ve LTE dahil olmak üzere hücresel ağlar üzerinden bas-konuşu destekleyen ve haberleşmeniz için ülke çapında kapsama alanı sunan bir telsiz türüdür. 


Özellikle 4G LTE ağları, daha yüksek veri aktarım hızı ve azaltılmış gecikme süresi sağlayarak kullanıcının iyi bir hız ve verimlilikle iletişim kurmasını sağlar. Ayrıca, baskonuş telsizler sim kartlı ve POC telsiz diye de isimlendirilirler. Fakat bu tip telsizler en çok bas konuş telsiz diye adlandırılır.


Aselsan GT 23 PTT iletişimleriniz için 4G/LTE ağları üzerinden ülke çapında kapsama alanı sunan akıllı bir PoC, Bas konuş iki yönlü telsizdir. 
Bu cihaz, ülke çapında bas konuş iletişimininizin yanı sıra, size tüm gün boyunca kolayca güç sağlayabilecek uzun bir pil ömrüne de sahiptir.


Çeşitli Ağ Kapsamı: 4G LTE, GSM, WCDMA (3G)
4G ağları daha yüksek veri aktarım hızı ve azaltılmış gecikme süresi sunarak kullanıcıların iyi bir hız ve verimlilikle iletişim kurmasını sağlar. 
Üstelik GSM ve WCDMA şebekeleri, PTT Bas konuş iletişimleriniz için en dinamik seçenekleri sunuyor. 


4G Ağları ile Hızlı İletişim
4G ağları, daha yüksek veri aktarım hızı ve daha düşük gecikme süresi sağlar ve böylece kullanıcının benzeri görülmemiş bir hız ve verimlilikle iletişim kurmasına olanak tanır.


Konuşma Önceliği (Denetleyiciyi Geçersiz Kılma)
Daha yüksek seviyeye sahip bir bas konuş telsiz, daha düşük seviyelerdeki radyolar arasındaki iletişimi kesebilir ve önceden ayarlanmış telsizlere daha yüksek öncelik verir.


 Sevk Başvurusu
Aselsan telsizleri, yöneticilerin her çalışanın yerini gerçek zamanlı olarak takip etmesine ve kolaylıkla izlemesine ve sevk etmesine olanak tanıyan isteğe bağlı bir sevk uygulamasıyla birlikte gelir.
 
Gerçek Zamanlı Radyo Durumu
Bu işlev, gerçek zamanlı iletişim durumu göstergesiyle sevk görevlisinin bir kullanıcının müsait olup olmadığını bilmesini sağlar.
 
Kablosuz programlama
Kullanıcının PTT kişi defteri, kablosuz programlama yoluyla önceden ayarlanmıştır, bu da yönetimi kolaylaştırır. Kullanıcılar görevlerine daha iyi konsantre olabilirler.
Diğer Özellikler
Stok KoduxNDY1MjQ3NDI1MA
MarkaASELSAN
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.