Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Telsiz Deposu tüm  hakları Özgül İletişim Telekomünikasyon Bilgisayar Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.'ne ait olarak 2007 yılında kurulmuş ve Telsiz Sektöründe kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak amacını hedeflemiştir..
 
Şirketimizin temel amacı telsiz kullanıcılarının ihtiyaçlarına daha hızlı ve ekonomik çözümler bulmak, tamir bakım ve periyodik bakım hizmeti sunmaktır.
 
Yerel Distribütörlerden telsiz alımlarımızın dışında Telsiz Aksesuarları ve Güvenlik Dedektörleri ithalatının yanı sıra Umman, Türkmenistan ve Djibouti gibi ülkelerdeki inşaat firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılan ihracatlarla da ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya çalışmaktayız.
 
Günümüz internet teknolojilerini de arkamıza alarak Türkiye Telsiz sektöründe, sadece telsiz ürünleri satan ilk firma olarak online SSL Sertifikalı web sayfamızı kurduk.
 
Firmamız Özgül İletişim; konusunda uzman ve deneyimli personeli ile müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek ekipman ve donanıma sahip bir kuruluştur.
 
Kuruluşundan bu yana öncelikle teknolojinin verdiği imkanlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; kurum, kuruluş ve şahıslara karşı güven veren iş disiplini ile yurtiçi ve yurt dışındaki birçok önemli projeye imza atan firmamız, kendini yenileyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.